Reja e Dacit hap facebookun e burrit të saj të ndjerë, por shikoni ҫfarë gjeti aty

Aktuale
data-page-url="https://albaner.online/">

Vitin e kaluar si pasojë e rënies së një orteku në Brezovicë ndërroi jetë zëvendësministri i Diasporës, Arian Daci.

Ai ishte djali i vetëm i akademikut, Nexhat Dacit, shkruan ORAinfo.

Arian Daci la pas vetës gruan Meritën dhe dy djemtë e tij.

Sonte Merita ka publikuar një foto të djemve të tyre, të cilën e mori nga facebooku i Arianit./ORAinfo

data-page-url="https://albaner.online/">